BİZ KİMİZ ?

2006 yılında ilk salonunu Tekirdağ Çarşısında açan Barkın Erten özenli hizmeti, güleryüzlü personeli ile kuaförlük sektöründe tutunmayı başarmıştır. Kaliteyi ve müşteri güvenini sağlamayı her zaman kendisine amaç edinen Barkın Erten, ekibi ile günümüzde Tekirdağ'ın yüksek kalitede hizmet veren kuaförlerinden biri olarak varlığını sürdürmektedir.

Bayanlara mutluluk ve güzellik sunmaya devam eden Barkın Erten, aynı zamanda Schwarskopf,Wella, BC Bonecure,Osis gibi markaların danışman kuaförü olarak,firmaların ürünlerini hem kullanmakta hem de arzu edenlere bu ürünleri sağlamaktadır.

Barkın Erten yönetimindeki ekip ile hizmet kalitesini her zaman aynı çıtada tutmaya dikkat ederken, ekibindeki personelini, en son trendleri, en son saç tasarımlarını öğrenmek amaçlı sürekli olarak yeni eğitimlere yönlendirmektedir. Bunlar arasında yurtdışı eğitimleri, fuarlara ve yarışmalara katılım da dahildir.

Barkın Erten saç kesiminden, boyaya, röfleden, balyaja, ağda hizmetinden, el-ayak bakımına kadar her türlü kuaförlük hizmetini vermektedir. Müşteri rahatlığını önplana alarak özel salon tasarımı yaptıran Barkın Erten, ferah ortamı ve müşterisine her an sunduğu sıcak ya da soğuk içeçekleriyle müşteri memnuniyetini en önemli amaç olarak benimsemiştir. Bayanların mutluluğu ve kendilerini daha güzel hissetmelerini sağlamak için bu hizmetlerini vermeye de aynı sevgi ve istekle devam edecektir.

''Güzellik bizim işimiz...''

Barkın Erten

© 2015 - Barkın Erten